nadpis VMH

grafika
logo český spolek Horologický
grafika3b
www.orloj.eu
grafika3b
facebook
grafika3b
počitadla
grafika3bValid XHTML 1.0 Transitionalgrafika
grafika 7b


HOME


Novinky


Mapa


Kontakt


Vyhledávání  

 

 

 

 

 


grafika

DOWNLOAD

Virtuální muzeum má tu výhodu, že může některé své exponáty přímo virtuálně šířit. V této části najdete jednak programy našich "klubáků" a různé převzaté programy (pokud autoři takovéto šíření dovolují) a jednak rozličné katalogy.


PROGRAMY

Vlajkovou lodí jsou počítačové kukačky 1.0 Beta pana Michala Špačka (Giovanni) Program vytvoří v počítači virtuální bicí hodiny, které stejně jako hodiny věžní, dokáží  "odbíjet čas".  Na výběr je pět různých gongů, cimbálů či zvonů včetně klasického zvuku "kukaček". Nastavit lze  odbíjení v celou hodinu jednou nebo tolikrát, kolik je hodin.  Lze nastavit odbíjení na konkrétní minuty. Dostupný je  i  "Big Ben mód", který napodobuje  chování zvonů  Big Ben v Londýně.     Viz www.giovannisoft.cz 

Stáhnout  1.5 MB

Z jiného soudku je freeware program METRONOM v1.0 (25.7.2002) od ©Carrot 2002.  Jak již název napovídá,  na vašem počítači se vytváří virtuální metronom. Program umožňuje nastavit tempo, hlasitost,  počet úderů s / bez zdůraznění 1. doby. V pokročilém nastavení lze navíc vybrat, případně doplnit zvukové soubory pro první a ostatní doby.  

Stáhnout v1 0.4 MB


KATALOGY

Zvuky

Šetřiče obrazovky  


Různé

 

Telefon: 603 502 735, email: info (kyselá; ryba) orloj . eu